Klienci na temat Grupy BESON

Współpracuję z firmą Beson praktycznie od początku jej istnienia. Współpraca układa się wzorowo. Szczerze polecam sklepy internetowe beson.com.pl i uszczelki24.pl, jako profesjonalnego dostawce części.

Jan

45 lat, Właściciel firmy

W sklepie internetowym uszczelki24.pl kupuję nietypowe uszczelki, które często trudno jest trafić w pobliskich sklepach. Jak czegoś nie ma to też poradzono mi , jak wybrnąć z tej sytuacji lub sprowadzono na specjalne zamówienie dla mnie. Firma godna polecenia. Wszystkim będę rekomendował.

Michał

Mechanik, Siedlce

Firma Beson jest dobrym partnerem. Towar jest w dobrej cenie, a i na czas dostawy nie mogę narzekać. W chwili wystawienia niniejszej opinii upłynęło około 10 miesięcy od daty rozpoczęcia współpracy i jak do tej pory jeszcze się nie zawiodłam. Życzę dalszych sukcesów Panie Robercie.

Barbara

41 lat, Dział zaopatrzenia, Firma transportowa

W sklepie beson.com.pl kupuję od lat. Dobra obsługa, Pana Roberta mogę zawsze o wszystko podpytać, a towar jest zawsze na czas. Polecam z czystym sumieniem!

Piotr

32 lata, Gorzów Wlkp.

Nawiąż z nami współpracę już dziś

Sieć internetowych sklepów technicznych
Grupa BESON w trakcie swojego rozwoju postawiła na specjalizację, którą jest handel w internecie za pośrednictwem sklepów internetowych oraz aukcji elektronicznych.W trakcie rozwoju mieliśm na swoim koncie wiele udanych, ale i nieudanych projektów. Ostatecznie wyspecjalizowaliśmy się w handlu asortymentem o charakterze technicznym, a co za tym idzie staliśmy się siecią internetowych sklepów technicznych, co sprawiło, że czujemy, że jesteśmy właściwymi ludźmi na właściwym miejscu.

Formularz kontaktowy

Zaakceptuj zgodę:

11 + 7 =

Grupa BESON Robert Kołodziejczyk
ul. Żurawinowa 22,
64-100 Leszno

tel. kom.: + 48 693 800 022
tel. kom.: + 48 660 525 823

e-mail: biuro@grupabeson.pl

© 2021 Grupa BESON. Wszelkie prawa zastrzeżone.