Pomoc

Mam problemy z logowaniem / rejestracją / płatnościami. Do kogo się zwrócić?

Prosimy o niezwłoczny kontakt (w godzinach pracy – najlepiej telefoniczny) z naszym działem handlowym. Zależy nam, żeby tego typu problemy były rozwiązywane możliwie szybko.

Szukanego przeze mnie produktu nie ma w sklepie interneotwym. Czy to znaczy, że nie mogę go nabyć u Państwa?

Prosimy o niezwłoczny kontakt (w godzinach pracy – najlepiej telefoniczny) z naszym działem handlowym. Zależy nam, żeby tego typu problemy były rozwiązywane możliwie szybko.

Jestem producentem / dystrybutorem produktu X. Z kim należy się skontaktować w sprawie współpracy?

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z właścicielem firmy – Robert Kołodziejczyk. To on podejmuje decyzje w kluczowych zagadnieniach dotyczących firmy, m.in. także w zakresie współpracy z dostawcami.

Czy rejestracja jest konieczna w celu zakupu towaru w sklepie internetowym?

Nie. W trosce o Klienta i jakość świadczonych usług, a także przyspieszenie procesu realizacji zamówienia, postanowiliśmy, że zakupy będą możliwe także bez konieczności rejestracji. Proszę jednak zwócić uwagę na kilka zalet wynikających z rejestracji, m.in.: wgląd w historię zamówienia, możliwość szybszego zakupu przy kolejnych zamówieniach (dane są już w systemie), większa kontrola nad zamówieniem itp.

W jaki sposób mogę przesłać swoje CV?

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Temu zagadnieniu jest także przypisany oddzielny dział. Proszę kliknąć w poniższy link: https://grupabeson.pl/praca

Nawiąż z nami współpracę już dziś

Sieć internetowych sklepów technicznych
Grupa BESON w trakcie swojego rozwoju postawiła na specjalizację, którą jest handel w internecie za pośrednictwem sklepów internetowych oraz aukcji elektronicznych.W trakcie rozwoju mieliśm na swoim koncie wiele udanych, ale i nieudanych projektów. Ostatecznie wyspecjalizowaliśmy się w handlu asortymentem o charakterze technicznym, a co za tym idzie staliśmy się siecią internetowych sklepów technicznych, co sprawiło, że czujemy, że jesteśmy właściwymi ludźmi na właściwym miejscu.

Formularz kontaktowy

Zaakceptuj zgodę:

5 + 14 =

Grupa BESON Robert Kołodziejczyk
ul. Żurawinowa 22,
64-100 Leszno

tel. kom.: + 48 693 800 022
tel. kom.: + 48 660 525 823

e-mail: biuro@grupabeson.pl

© 2021 Grupa BESON. Wszelkie prawa zastrzeżone.