Poznaj Grupę BESON

Firma Beson jest częścią Grupy Beson, lecz ona dała początek biznesowi prowadzonemu wyłącznie wirtualnie, czyli w sieci. Początki doświadczeń w handlu e-commerce związane są ze znanym i popularnym portalem aukcyjnym Allegro.pl, gdzie w dalszym ciągu Firma Beson funkcjonuje, prowadząc z powodzeniem sklep na Allegro pod nazwą Beson. Jakkolwiek doświadczenia zdobyte na tym popularnym portalu aukcyjnym pomogły nam posunąć o krok naprzód tworząc sklep internetowy związany z branżą motoryzacyjną, a dokładnie z zabudowami samochodów użytkowych.

Założyliśmy, że skoro istnieje nisza na rynku, gdzie użytkownicy różnych pojazdów użytkowych szukają części lub elementów do zabudów kontenerowych, plandek, skrzyniowych, chłodni, izoterm, wywrotek itd. to warto zainwestować w profesjonalny sklep internetowy. Sklep Beson.com.pl funkcjonuje w sieci od kilku lat i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony społeczności wirtualnej. Rozpoczęliśmy długotrwały proces wprowadzania bardziej lub mniej pokrewnych grup towarowych związanych z branżą motoryzacyjną.

Następnie czerpiąc z doświadczenia zdobytego podczas realizacji i prowadzenia sklepu motoryzacyjnego, firma zaczęła się rozrastać o kolejne sklepy internetowe opierając się o inne branże.

Bardzo ważne jest dla nasz przesłanie Toma Petersa, które stanowi motto grupy BESON:

„Wsłuchiwanie się w głos klientów powinno stać się biznesem każdej firmy.”
Tom Peters

Tom Peters

Nasza misja

Nasza misja jest bardzo wyrazista i zawiera się tak naprawdę w jednym zdaniu, które mówi samo za siebie: Zadowolony Klient jest największym dobrem firmy. Wszystkie procesy, które zachodzą w firmie oraz wszystko, co robimy, by firma stawała się lepsza, podporządkowane jest zadowoleniu Klienta. Dzięki temu mamy świadomość, że nasze działania mają głębszy sens.

Internet to przyszłość nowoczesnego handlu

Właśnie z takiego założenia wychodzimy. Sklep internetowy to szybka reakcja, możliwość zapoznania się z asortymentem praktycznie 24 h/dobę, niższe koszty prowadzenia firmy w stosunku do modelu tradycyjnego biznesu, a co za tym idzie niższe ceny produktów, a ograniczenia terytorialne przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. To wszystko wpłynęło na to, że jesteśmy dla Państwa dostępni internetowo i służymy pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia.

Sekret naszego sukcesu

Paradoks polega na tym, że nie ma żadnego cudownego sekretu sukcesu. Staramy się być tacy, jakich chciałby widzieć nas Klient. Działać i obsługiwać Klienta w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy być obsłużeni. Nieustannie zabiegamy o to, żeby być o krok naprzód w stosunku do oczekiwań Klienta. W naszej opinii ta „normalność”, którą Państwu oferujemy jest naszą największą zaletą, która w dużym stopniu sprawiła, że jesteśmy w tym miejscu, w którym obecnie się znajdujemy.

Nawiąż z nami współpracę już dziś

 

Sieć internetowych sklepów technicznych
Grupa BESON w trakcie swojego rozwoju postawiła na specjalizację, którą jest handel w internecie za pośrednictwem sklepów internetowych oraz aukcji elektronicznych.W trakcie rozwoju mieliśm na swoim koncie wiele udanych, ale i nieudanych projektów. Ostatecznie wyspecjalizowaliśmy się w handlu asortymentem o charakterze technicznym, a co za tym idzie staliśmy się siecią internetowych sklepów technicznych, co sprawiło, że czujemy, że jesteśmy właściwymi ludźmi na właściwym miejscu.

Formularz kontaktowy

Zaakceptuj zgodę:

7 + 10 =

Grupa BESON Robert Kołodziejczyk
ul. Żurawinowa 22,
64-100 Leszno

tel. kom.: + 48 693 800 022
tel. kom.: + 48 660 525 823

e-mail: biuro@grupabeson.pl

© 2021 Grupa BESON. Wszelkie prawa zastrzeżone.