Dział handlowy

Robert Kołodziejczyk
Właściciel / Obsługa kluczowych Klientów

tel. 693 800 022
e-mail: robert.kolodziejczyk@grupabeson.pl

Praca w handlu zawsze dawała mi wielką satysfakcję. Bezpośredni kontakt z klientem, rozmowa umożliwia mi zdobycia cennych informacji dot. potrzeb, oczekiwań, informacji technicznych i wiele innych. Generalnie wsłuchiwanie się w potrzeby klienta daje mi moc do pchania wózka zwanego „handlem”. To co aktualnie robię sprawia mi ogromną przyjemność.
Przyjemność porównywalną do udziału w wyścigach kolarskich. Cenię i promuję produkty dające gwarancję jakości i bezpieczeństwa końcowego użytkownika. Uważam, że ma to odzwierciedlenie w tworzeniu pozytywnego wizerunki sprzedającego. A to jest bezcenne.
Chętnie szukam rozwiązań tematów z jakimi zwracają się do mnie klienci. Daje mi to szansę na znalezienie oraz wprowadzenie do sprzedaży produktów dotąd przeze mnie nieznanych. Tak naprawdę to kliencie tworzą ofertę sprzedażową Grupy Beson.
W razie pytań jestem zawsze do dyspozycji.
Robert

Mikołaj Zaremba
Obsługa Klientów

tel. 660 525 823
e-mail: mikolaj.zaremba@grupabeson.pl

Od kilku lat pracuję w dziale handlowym Grupy Beson. Atmosfera panująca wew. firmy sprawia, że każdego dnia z przyjemnością jadę do pracy. Rzetelność w przekazywaniu informacji dot. poszukiwanego produktu oraz uczciwość wobec potencjalnego klienta jest dla mnie wyznacznikiem profesjonalnej obsługi sprzedażowej każdego klienta.
Jestem młodym człowiekiem, lecz do tej pory nie spotkałem się z firmą w której biznes kwitnie na bazie słuchania potrzeb klientów. Jest to niesamowite. Atmosfera panująca w dziale sprzyja ciągłemu podnoszeniu poziomu obsługi każdego klienta. Jestem bardzo zadowolony, że dano mi szansę uczestniczyć w rozwoju firmy. Fascynujące jest to, że często to klienci podsuwają pomysły, rozwiązania pewnych tematów.
Praca w tym dziale spełnia moje wszystkie oczekiwania.
Mikołaj.

 

Nawiąż z nami współpracę już dziś

 

Sieć internetowych sklepów technicznych
Grupa BESON w trakcie swojego rozwoju postawiła na specjalizację, którą jest handel w internecie za pośrednictwem sklepów internetowych oraz aukcji elektronicznych.W trakcie rozwoju mieliśm na swoim koncie wiele udanych, ale i nieudanych projektów. Ostatecznie wyspecjalizowaliśmy się w handlu asortymentem o charakterze technicznym, a co za tym idzie staliśmy się siecią internetowych sklepów technicznych, co sprawiło, że czujemy, że jesteśmy właściwymi ludźmi na właściwym miejscu.

Formularz kontaktowy

Zaakceptuj zgodę:

6 + 13 =

Grupa BESON Robert Kołodziejczyk
ul. Żurawinowa 22,
64-100 Leszno

tel. kom.: + 48 693 800 022
tel. kom.: + 48 660 525 823

e-mail: biuro@grupabeson.pl

© 2021 Grupa BESON. Wszelkie prawa zastrzeżone.